Mango telezakupy

Chyba każdy z nas widział w telewizji jakąś reklamę telezakupów Mango. Ta sieć telezakupowa założona została w 1989 r. i była pierwszą tego typu firmą w Polsce. Z biegiem lat musiała się zmieniać i dostosowywać do ciągłych przemian związanych m.in z rozwojem internetu.  Nadal jednak silnie utrzymuje się także w formie telewizyjnych reklam wciąż oferując często praktyczne i ciekawe produkty. Dziś możesz je nabyć dzwoniąc na infolinię, w sklepie internetowym lub stacjonarnym.

Mango Telezakupy

Sieć telezakupowa Mango oferuje najczęściej użyteczne przedmioty do domu – np. akcesoria kuchenne, urządzenia sprzątające, narzędzia ogrodnicze. Możesz tam jednak trafić na reklamy prezentujące także m.in. maszyny do ćwiczeń fizycznych, produkty do pielęgnacji, masażery i wiele innych artykułów służących urodzie i zdrowiu. Bardzo często są to produkty, których nie znajdziesz łatwo w innym sklepie albo takie które nie są powszechnie używane. Przykładami są np. jajowar, urządzenie do czyszczenia uszu czy platforma wibracyjna dla dbających o smukłą sylwetkę.

Jakie są zalety kupowania z telezakupami Mango? Dzięki tym kilkuminutowym reklamom możesz czasem lepiej poznać dany produkt niż jakbyś miał go kupić bezpośrednio w sklepie. Prezenter zawsze pokazuje jak działa i jak używać danej rzeczy. Oprócz samej prezentacji, mówi także o zaletach i co sprawia, że faktycznie warto kupić ten produkt. Ponadto podczas reklamy i jakiś czas po niej możesz nabyć go po atrakcyjnej cenie i to bardzo często wraz z dodatkowymi gratisami. Tak jak wspomniałam, telezakupy Mango bardzo często oferują oryginalne przedmioty, co sprawia, że czasem możesz trafić na coś co uznasz, że akurat może się przydać w Twoim domu. To też jest duży plus tej formy sprzedaży.

Reklamy telezakupów Mango możesz zobaczyć na wielu kanałach – m.in. przede wszystkim Mango 24, ale także w telewizji publicznej (TVP1 i niektórych regionalnych TVP3), TVN, Polonia 1, Tele 5 i innych. Mango 24 możesz oglądać także na komputerze na stronie mango.pl.

Mango online

Od początku istnienia sklepu Mango bardzo wiele się zmieniło w branży sprzedażowej. Coraz więcej osób robi zakupy w internecie. Ponadto reklamy telewizyjne nie trafiają już do każdego, bo nie każdy ma nawet telewizor w domu. Z tego powodu Mango ma także swój sklep internetowy mango.pl. Przejrzysty układ pozwala łatwo przejrzeć produkty według kategorii. Do niektórych z nich dołączone są także krótkie filmiki prezentujące działanie danych artykułów.

Z drugiej strony, jeśli zobaczyłeś coś w telewizji to zawsze może znaleźć dany produkt w sklepie internetowym i zamówić go przez internet, jeśli taka forma bardziej Ci odpowiada.

Artykuły z Mango można kupić także w sklepach stacjonarnych w ponad 20 miastach Polski: m.in. Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Białymstoku, Lublinie.